12-jarige jongen doodgestoken: "Hartverscheurend, een leven verknoeid"

door: STS
Slachtoffer
Afbeelding bron: West Midlands Police

Een kind is om het leven gekomen als gevolg van een steekpartij. De jongen werd dichtbij huis aangevallen en kon zich net niet in veiligheid brengen.

De 12-jarige Leo werd op 21 januari aangevallen in het Engelse Birmingham, toen hij van school naar huis stapte. Hij liep een steekwonde in de buik op en die werd hem fataal. De jongen werd nog naar het ziekenhuis overgebracht, maar daar overleed hij korte tijd later.

"We wilden zo graag dat Leo thuiskwam na school, hij was slechts een paar minuten verwijderd van in veiligheid te zijn. Nu weten we dat hij nooit zal thuiskomen", citeert The Sun de partner van de voogd van het slachtoffer.

Op de plaats waar het drama gebeurde werden bloemen en briefjes achtergelaten. "Het is hartverscheurend", zei een oma die er was. "Mijn kleinkind gaat naar dezelfde school. Het is hartverscheurend dat ouders hun kinderen 's ochtends naar school sturen, om 's avonds niet meer terug te keren. Het leven van dat kind is verknoeid."

Politie arresteert zeer jonge verdachte

In de nacht van 21 januari werd er een 14-jarige jongen gearresteerd. Hij wordt door de politie verhoord in verband met de dodelijke steekpartij.