Pervert biedt fietsende meisjes geld in ruil voor seksuele handelingen

Politie
Afbeelding bron: Photonews

Een man heeft enkele fietsende meisjes belaagd en hen geld geboden voor seksuele handelingen. Dat meldt politiezone Geel-Laakdal-Meerhout in een bericht aan onze redactie.

De feiten speelden zich op zondag 30 november in de namiddag af in Geel. Drie meisjes die met de fiets onderweg waren werden aangesproken door een man in een wagen.

"Hij kwam naast hen rijden en deed ongepaste voorstellen. Hij bood de meisjes geld aan in ruil voor seksuele handelingen", zegt Dirk Van Aerschot, korpschef van de politiezone Geel-Laakdal-Meerhout.

De meisjes reageerden niet op wat de man zei en fietsten verder. Thuis vertelden ze aan hun ouders wat ze hadden meegemaakt. De dag nadien werd er aangifte gedaan bij de politie.

Zo kon verdachte geïdentificeerd worden

De meisjes konden de verdachte en diens voertuig gedetailleerd beschrijven. De politie kon daarna aan de hand van camerabeelden te weten komen om wie het ging.

Onderzoeksrechter neemt besluit

Deze week, op woensdag 10 december, werd de verdachte gearresteerd. Hij is voor de onderzoeksrechter moeten verschijnen, die besliste om hem vrij te laten, zij het onder strikte voorwaarden. Intussen wordt het onderzoek naar de feiten verdergezet.

Lees ook: Moeder reageert geschokt op vrijlating van pervert die kind wil huren voor seks

Politie roept op om aangifte te doen van dit soort feiten

"We benadrukken dat dergelijke feiten ernstig worden genomen en dat slachtoffers steeds aangifte moeten doen", zegt Van Aerschot. "Dit helpt ons om snel en doeltreffend op te treden." 

Tags geel misdaad