KMI ziet het weer opnieuw veranderen met normale temperaturen voor tijd van het jaar

zomer zee strand
Afbeelding bron: Pixabay (archieffoto)

Het is vandaag een stralende dag. De zon schijnt volop, maar wat voor weer krijgen we morgen?

Vanavond kan er nabij de Franse grens een onweersbui vallen. Morgen starten we de dag na het ochtendgrijs bewolkt tot zwaarbewolkt, meldt het KMI. In de streken nabij de Franse grens kan er weer een onweersbui vallen, maar aanvankelijk blijft het in het uiterste westen droog. In de namiddag ontstaan er meer verspreide buien met plaatselijk stevig onweer, eerst over het oosten en later ook over het noorden en in het centrum. Er kan dan veel regen vallen op korte tijd. We gaan naar 23 graden.

Donderdagavond - en nacht kunnen er in het hele land stevige onweersbuien vallen. Vrijdag start bewolkt met nog wat regen over het noorden. Daarna wordt het overal droger en volgen er opklaringen. De wind waait krachtig en het wordt minder warm met 16 graden.

Het weekend verloopt wisselvallig. Zaterdag en zondag wisselen opklaringen elkaar af met buien of regen. We gaan naar maxima van 19 graden. 

Begin volgende week wordt het lichtwisselvallig. Er verschijnen brede opklaringen, maar lokaal kan er nog een bui vallen. Het wordt zo’n 18 graden.