Organisator Mister Gay springt in de bres voor Guy Van Sande: “Ik heb toch iets anders van hem gehoord"

Guy is een graag geziene gast bij de verkiezing van Mister Gay. Mister Gay-organisator Bram Bierkens nodigde Guy onlangs nog uit op de verkiezing.
Bram had er toen geen enkele moeite meer dat Guy werd gelinkt aan kinderporno. “Wel, Guy is nog niet veroordeeld, hé', zegt Bram in TV-Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
“Méér nog: als de beschuldigingen omtrent kinderporno bewezen worden, zullen wij de éérsten zijn om zijn daden af te keuren. Nu, ik zou dat erg vinden, want Guy heeft me onlangs nog verteld dat er van die hele aanklacht zéker niets op waarheid berust…”