"Verbazing alom bij medewerkers van koning Filip: Dit is er aan de hand"

In de beginperiode waren er veel klachten over koning Filip onder zijn personeel. "Ze durfden dan al eens te morren dat Filip kort en afstandelijk was", merkt royaltywatcher Thierry Debels Thierry Debels is een Belgisch schrijver. In 2002 begon hij met schrijven. Sinds 2010 is Debels royalty-watcher. Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Thierry Debels
Familie
Vandaag is er vooral verbazing bij het personeel van de vorst. "Ze zijn nu overwegend positief over hun baas. En dat is misschien toch enigszins verrassend.
"Blijkbaar is Filip dus op een heel goeie, mooie manier gegroeid in zijn koninklijke functie. Hij is vriendelijk tegen iedereen, brengt meer tijd door met zijn medewerkers."
"Hij is gewoonweg een aangenaam mens. Iets wat volgens ex-personeelsleden dus niet van zijn echtgenote gezegd kan worden..."