Mathieu Michel wil internet voor een deel gratis toegankelijk maken in ons land

Afgelopen week maakte Testaankoop duidelijk dat het telecomdiensten in ons land veel duurder zijn dan de buurlanden.
Volgens Testaankoop betaal je in België dertig procent meer dan in onze buurlanden voor de nodige telecomdiensten. Volgens federaal secretaris voor Digitalisering Mathieu Michel Mathieu Michel is een Waals politicus actief bij de partij MR en huidige staatssecretaris voor Digitale Agenda.
Mathieu Michel
Hij vraagt dat bepaalde diensten en zaken met een opvoedkundige of pedagogische inhoud vrij toegankelijk zouden zijn, net zoals bepaalde nooddiensten van de gsm voor iedereen kunnen, zonder abonnement.
Michel denkt daarbij aan sites van administraties, openbare instellingen, gemeenten, universiteiten en andere scholen vrijgesteld worden.