Vicepremier Petra De Sutter heeft belangrijk nieuws over begroting

De regering zat een weekend lang samen om de energiefactuur te drukken. En dan er is ook nog de begroting waarover een akkoord moet komen. Ook daar werd afgelopen weekend over gesproken.
De regering heeft nog een week tijd om om compromissen te sluiten. Op 12 oktober is er de beleidsverklaring van de premier.
Op 15 oktober verwacht de Europese Commissie ook de Belgische begroting. Het wordt dus nog een drukke week voor de federale regering.
Vicepremier Petra De Sutter Petra De Sutter is een politica die op de lijst van Groen staat en huidige minister van Ambtenarenzaken en Overheidsbedrijven.
Petra De Sutter
"We zijn hier een soort mini-regeerakkoord aan het onderhandelen, en dan kunnen we maar beter grondig te werk gaan."