Naast Xavier Taveirne: Sven Pichal krijgt nóg een bekende opvolger bij Radio2

Eind augustus werd Radio2-presentator Sven Pichal opgepakt. Hij werd verdacht van het bezit en de verspreiding van beelden van seksueel kindermisbruik.
Op 20 november oordeelde de raadkamer in Antwerpen dat Sven Pichal de gevangenis mocht verlaten met een enkelband. Intussen is er bij Radio2 hard gewerkt aan zijn opvolging.
Sven Pichal was namelijk presentator van het consumentenprogramma 'De inspecteur'. Dat komt niet meer terug, maar een tijd geleden kondigde de zender aan dat Xavier Taveirne Xavier Taveirne is een Belgisch radio- en televisiepresentator. Sinds 2009 leest hij het nieuws op de VRT radiozenders. In 2017 won hij ‘De Slimste Mens Ter Wereld’.
Xavier Taveirne
Dat zal hij niet alleen doen. Hij wordt bijgestaan door niemand minder dan ex-K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. Sinds 2016 is er een volledig nieuwe bezetting van de meidengroep. Kristel Verbeke maakte deel uit van de originele K3. Ze is getrouwd met Gene Thomas, samen hebben ze twee dochters.
K3
Kristel Verbeke
"Op 8 januari begint eindelijk het nieuwe consumentenprogramma op Radio2", begint hij. "Ik heb hulp nodig daarbij."
Hij zal worden bijgestaan door een heel team. "Eén iemand van dat team mag ik nu bekendmaken. Kristel Verbeke Kristel Verbeke maakte deel uit van de originele K3. Ze is getrouwd met Gene Thomas, samen hebben ze twee dochters.
Kristel Verbeke
Dat Kristel geïnteresseerd is in consumentenzaken, is geen grote verrassing. Op VRT 1 presenteerde ze al 'Geld gezocht'. In dat programma hielpen zij en Kamal Kharmach Kamal Kharmach is een stand-upcomedian. Hij werd vooral bekend door zijn deelname aan 'De Slimste Mens ter Wereld' in 2015.
Kamal Kharmach
Kristel zal volgens Radio2 Xavier "met de voetjes op de grond houden en zorgen dat consumeren betaalbaar blijft binnen elk budget".