Aster Nzeyimana heeft verrassingen in petto voor Extra Time

De voetbalcompetitie is al even op gang getrokken, maar het is wachten op een nieuw seizoen van Extra Time.
Vorig seizoen nam Aster Nzeyimana Aster Nzeyimana is een Belgisch sportjournalist. In 2016 werd hij sportpresentator voor Het Journaal. Sinds 2020 is hij ook voetbalcommentator. Frank Raes is een Belgisch sportjournalist geboren op 4 maart 1954 te Brasschaat.
Aster Nzeyimana
Frank Raes
“Ik verklap alleen dat de opbouw minder zal vastliggen: die strakke structuur heeft goed gewerkt, maar af en toe moet je de dingen spannend houden – en ik moet ook mijn stempel kunnen drukken”, zegt Aster aan Humo.
De kijkcijfers zakten bij Nzeyimana behoorlijk diep weg, maar daar ligt hij niet wakker van. Hij verwacht dan ook dat alles snel op het oude niveau zal zitten.