Broer en manager zegt waar toekomst van Yari Verschaeren ligt

Yari Verschaeren
Afbeelding bron: Photonews

Yari Verschaeren is bezig aan zijn laatste maanden bij RSC Anderlecht. De kans dat hij nog een nieuwe overeenkomst ondertekent lijkt zo goed als onbestaande.

Gratis vertrekken bij Anderlecht

RSC Anderlecht legde een nieuw contract op tafel voor Yari Verschaeren, maar daarbij moest hij fors inleveren op het 1,5 miljoen euro dat hij op dit moment jaarlijks verdient.

En dat wil Verschaeren niet doen. Onderhandelingen zijn er niet meer. Er ligt een voorstel op tafel en dat is voor Anderlecht te nemen of te laten.

Daar zal Verschaeren niet op ingaan, waardoor hij deze zomer gratis zal vertrekken in het Lotto Park. Alleen is de vraag maar naar waar. Broer Matthias, die ook zijn manager is, doet het verhaal in Het Nieuwsblad.

“We gaan niet in op zijn contractsituatie. We benadrukken dat Anderlecht heel veel voor hem betekent. Yari speelt er al heel zijn leven. Hij ziet zichzelf niet voor een andere Belgische club voetballen”, klinkt het.

Geen Turkije, woestijn of MLS voor Yari Verschaeren

Vorig seizoen leek Trabzonspor nog een heel mooi aanbod te doen, zowel voor Anderlecht als Verschaeren. “Geld uit Turkije, uit de woestijn of de MLS zijn nu niet aan de orde. Yari wil het hoogst haalbare uit zijn carrière halen Het sportieve is het belangrijkste.”

De competities die hem aanspreken zijn dan ook heel goed afgelijnd. “Hij is een technisch sterke voetballer. Competities als Spanje, Duitsland, Italië of Nederland zouden hem liggen”, besluit broer Verschaeren.