“Of ik nog mee kan met dit Antwerp?”: Radja Nainggolan zegt waar het op staat
Radja Nainggolan
Nainggolan over Antwerp en het vertrek van sterkhouders
Nainggolan was tot halverwege het seizoen 2022/23 actief bij Antwerp, dat later dat jaar landskampioen werd. Hij maakte dus deel uit van de basis van dat succes, maar verliet de club voor het einde van het seizoen. Sindsdien is de sportieve lijn bij Antwerp dalende. De ploeg staat momenteel voorlaatst in de competitie.
De ex-international ziet vanop afstand dat de ploeg niet op niveau presteert. “Ik denk gewoon dat de ploeg niet zo competitief is”, stelt hij op de radio. Hij verwijst naar het vertrek van meerdere bepalende spelers sinds het kampioenenjaar. “Voorlaatst staan is misschien wel opvallend, ja. Maar als je kijkt wie er allemaal vertrokken is sinds het kampioenenjaar... En ook dit jaar hé. Balikwisha, Lammens…”
Nainggolan over zijn rol en fysieke paraatheid
Op de vraag of hij nog zou kunnen meedraaien bij het huidige Antwerp, reageerde Nainggolan zonder twijfel. “Ik zou nog kunnen meedoen met dit Antwerp, denk ik. Zeker kwalitatief. In de basis? Zeker en vast wel. Dan mogen zij lopen en zal ik het balletje verdelen”, zegt hij.
Hoewel hij nu uitkomt voor Lokeren in de Challenger Pro League, acht hij zichzelf nog steeds inzetbaar op het hoogste niveau. Zijn ervaring en spelinzicht zouden volgens hem een meerwaarde kunnen zijn voor Antwerp in de huidige omstandigheden.
Mediaoptredens en fysieke weerbaarheid
Naast zijn sportieve ambities sprak Nainggolan ook over mogelijke deelname aan televisieprogramma’s. Hij toonde interesse in formats zoals ‘De Verraders De Verraders is een Vlaams televisieprogramma. Achttien Bekende Vlamingen verblijven acht dagen lang in een kasteel, ze moeten samen een aantal missies volbrengen.
De Verraders
