Oosting is niet blij met wat hij bij Royal Antwerp FC meemaakt
Vanavond staat de tweede terugwedstrijd van de halve finale van de Croky Cup op de agenda. Daarin geven Antwerp en Anderlecht elkaar partij.
Bonus voor Antwerp
Royal Antwerp FC Royal Antwerp FC is een Belgische voetbalploeg die actief is in de Jupiler Pro League. RSC Anderlecht is een Belgische voetbalploeg die actief is in de Jupiler Pro League.
Royal Antwerp FC

RSC Anderlecht

Al heeft trainer Joseph Oosting wel geen goed gevoel aan de heenwedstrijd overgehouden. Toch niet wat betreft de publieke opinie over die match, zo vertelt hij aan Gazet van Antwerpen.
“Wat we vorige week in Anderlecht toonden, wordt echt onderschat”, zegt Oosting. “We speelden de wedstrijd die we wilden spelen. We zetten het goed vast en creëerden veel kansen. Hopelijk kunnen we dat nu opnieuw doen.”
Prijzen pakken met Antwerp
Oosting coachte nog nooit als hoofdtrainer een finale. Als assistent maakte hij er wel eentje mee, vijf jaar geleden met Vitesse tegen Ajax. Openda scoorde voor Vitesse, maar er werd met 2-1 verloren.
Nu hoopt de Nederlander wel de hoofdprijs te pakken. “Daarvoor ben ik naar Antwerp gekomen: om voor prijzen te spelen. Om de club en de stad opnieuw trots te maken”, gaat hij verder. “Toen Antwerp in november voorlaatste stond en ik naar hier kwam, had niemand durven vermoeden dat we nog zo’n kans zouden krijgen.”