José De Cauwer verrast: “Maar drie man meer voor eindzege in Vuelta”

door: BVDO
José De Cauwer
Afbeelding bron: Photonews

Het blijft uitkijken wie de Vuelta naar zijn hand kan zetten. Volgens analist José De Cauwer zijn er maar drie kandidaten op de eindwinst.

Remco Evenepoel lijkt op dit moment vooral te moeten vechten tegen de drie renners van Jumbo Visma, maar volgens José De Cauwer zal dit niet lang meer duren.

Sepp Kuss is momenteel leider, maar voor De Cauwer moet je geen rekening meer houden met hem, ook al heeft Evenepoel nu een achterstand van 2 minuten en 31 seconden op de Amerikaan.

“Ik voorzie twee of drie renners die gaan meedoen tot het einde”, is José De Cauwer bij Sporza overtuigd van zijn grote gelijk.

“Eén man van Jumbo-Visma, maar ik durf nog niet te zeggen wie, Remco ook en ik verwacht dat Ayuso zijn compagnon de route kan worden. Als er al mannen zijn die het Jumbo-Visma moeilijk kunnen maken, dan zullen het wel die twee jongens zijn.”