Mama van Remco Evenepoel komt met straffe boodschap over haar zoon

Remco Evenepoel
Remco Evenepoel heeft een nieuwe overeenkomst getekend. Hij maakt de overstap naar de Duitse wielerploeg Red Bull-BORA-hansgrohe die hem al jaren wil binnenhalen.
Er doken ook foto’s op van de ondertekening van het contract van onze landgenoot. Daar was zijn familie allemaal op aanwezig. Op uitdrukkelijke vraag van Evenepoel zelf.
Evenepoel wil in schoonheid afsluiten bij Soudal Quick-Step
“Remco is heel positief over wat komt, maar hij heeft natuurlijk ook fantastische jaren gehad bij Quick-Step”, zegt mama Agna aan Het Nieuwsblad.
Daarbij wil ze ook iemand speciaal in de bloemetjes zetten. “Wij hebben heel veel te danken aan Patrick Lefevere
Evenepoel hoopt volgens zijn mama het jaar op een mooie manier af te sluiten bij Soudal Quick-Step. “En ik ken mijn zoon, hij gaat daar alles aan doen”, besluit ze.