VTM GO onthult eigen 'Vive le Vélo' met Ruben Van Gucht in de hoofdrol

Ruben Van Gucht
Afbeelding bron: Photonews

Vergeet 'Vive le vélo' met Karl Vannieuwkerke. Op VTM GO gaat Ruben Van Gucht in een vakantievilla in Zuid-Frankrijk uitgebreid praten over de Tour de France.

Samen met onder meer Mark Uytterhoeven, Tom Boonen, Jan Bakelants en Dirk De Wolf trekt Van Gucht een week lang naar Montauroux voor het nieuwe VTM GO-programma 'Congé Payé'. Elke avond bespreken ze om 20 uur live de etappe van de dag.

De vijf koersliefhebbers combineren de Tour met het goede leven in de Provence. In de villa staat ontspanning centraal, met fietstochten tussen de lavendelvelden, fanatieke petanquewedstrijden en barbecues die vaak tot diep in de nacht duren. 

Voor Van Gucht belooft het alvast een bijzondere week te worden. "Ik verwacht er persoonlijk niet veel van, van die vakantie", klinkt het in Het Laatste Nieuws. 

"Dirk kan niet koken, Mark moet veel rusten op zijn leeftijd, Jeanke is Jeanke en Tom hebben we wijsgemaakt dat we aan een rally gaan deelnemen. Ja, dat wordt wat. Ik vrees dat er niets anders op zit dan hele dagen samen naar de koers te kijken. Dat kunnen we wel goed. En erover praten, nog beter!"

Het concept van 'Congé Payé' is nieuw voor VTM GO: voor het eerst wordt er live uitgezonden vanuit de vakantievilla. Kijkers kunnen elke avond virtueel aanschuiven aan de terrastafel waar koers, humor en verassende anekdotes centraal staan. Een vervolg van 'Wielerclub Wattage'?