Zwak moment op Berendries: De Cauwer zegt of dit toont dat Van Aert er niet staat

Wout van Aert
Afbeelding bron: Photonews

Het was een opvallend beeld in de Omloop Het Nieuwsblad. Wout van Aert moest op de Berendries Toms Skuijns laten rijden.

Wout van Aert zat lange tijd voorin in de Omloop, maar op de Berendries kon hij niet volgen op de aanval van de Let Skuijns. José De Cauwer zag dat ook, maar dan was het wel opvallend dat Van Aert nog de sprint voor de derde plaats aan de finish won.

“Hij wint hier nog de sprint. Dat maakt het dan weer een stukje goed. Ik denk vooral dat Skujins verrassend goed was”, zegt De Cauwer aan Sporza.

Het is dan ook nog te vroeg om conclusies te trekken over de prestatie en de vorm van Van Aert, zo geeft de commentator nog mee. “Het is de eerste koers in Vlaanderen, het is nog vroeg. Arnaud De Lie zei dat hij super goed was, maar hij durfde of kon ook niet wegrijden” klinkt het.

Volgens De Cauwer hebben we een goede Van Aert gezien, ook al is hij nog niet klaar voor de Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix, maar onze landgenoot moet ook nog op hoogtestage.