Van toewijding gesproken: Nicky Hayen maakt grote omweg voor Club Brugge

door: BVDO
Club Brugge
Afbeelding bron: Photonews

Club Brugge won zondag op bezoek bij KRC Genk. Blauwzwart blijft zo in de titelrace, samen met Union SG.

Club Brugge nam zondag de maat van KRC Genk en blijft zo in het spoor van Union SG, op amper een puntje van de Brusselaars. Er staan nog twee wedstrijden op de planning.

Na de wedstrijd reed de trainer van Club Brugge met de spelersbus mee naar het Belfius Basecamp in Knokke-Heist. Nochtans was hij in Genk eigenlijk zo goed als thuis.

Van Genk naar Sint-Truiden zou Hayen een goed half uur gereden hebben, maar hij koos er principieel voor om eerst weer naar Knokke mee te reizen met de spelers.

Eenmaal hij in Knokke was vertrok hij met de wagen naar Sint-Truiden. De hele trip van Genk naar Knokke en terug naar Sint-Truiden kostte hem om en bij de vier uit tijd. Van toewijding gesproken.