Mathieu van der Poel kreeg tijdens Parijs-Roubaix nog veel meer naar zijn hoofd dan enkel een bidon

door: BVDO
Mathieu van der Poel
Afbeelding bron: Photonews

Tijdens Parijs-Roubaix gooide een toeschouwer een bidon naar Mathieu van der Poel. Maar broer David laat weten dat dit niet het enige was.

Bier- en urinegooiers, spuwers. Mathieu van der Poel heeft de voorbije jaren al wat meegemaakt tijdens de koers. Afgelopen weekend was het dan weer een bidon.

Onbegrijpelijk dat dit allemaal gebeurt in de koers. Maar volgens David van der Poel, de broer van Mathieu, was het zondag nog erger dan dat.

“Die bidon was niet het enige. Er is nu ook bier gegooid op Mathieu”, vertelt David aan Het Nieuwsblad. “Water of bier: meestal laat hij dat van zich afglijden. Nu was hij echt boos.”

Een bidon, dat had veel erger kunnen aflopen. “Een halve kilo tegen je gezicht krijgen, als je 50 kilometer per uur rijdt: dat gaat ook ver, hé. Ik snap het ook niet. Dat je helemaal naar daar rijdt en je zondag opoffert om aan een kasseistrook te gaan staan, om dan dat te doen.”