Weerman David heeft nieuws: “Of er snel lenteweer aankomt?”

Het is erg onstuimig weer. We zijn opnieuw in de herfst beland terwijl het eigenlijk lente zou moeten zijn.
Heel veel mensen hunkeren naar stabiel en warm lenteweer. In plaats daarvan krijgen we wind, regen, onweer en frisse temperaturen voor de tijd van het jaar. Het wordt deze week niet warmer dan 11 graden.
Het weekend wordt wel iets beter. Het blijft wel frisjes met 10 graden, maar dan zouden we de zon toch al vaker te zien krijgen. Wanneer komt het lenteweer?
Pas het laatste weekend van april zou het weer 15 graden kunnen worden
David Dehenauw David Dehenauw is sinds januari 2013 weerman bij VTM. Hij presenteert ook weerpraatjes bij Radio 2. Verder is Dehenauw ook werkzaam bij het KMI.
David Dehenauw
“Volgens de huidige berekeningen zou het pas in het laatste weekend van april opnieuw wat beter worden. De temperaturen zouden dan terug richting 15 graden kunnen klimmen.”