Besnik Hasi komt toch met excuus voor nederlaag tegen Zulte Waregem

Biglia
Afbeelding bron: Photonews

RSC Anderlecht ging met 2-3 onderuit tegen Zulte Waregem. Trainer Besnik Hasi riep verzachtende omstandigheden in voor zijn team.

RSC Anderlecht kreeg in eigen huis maar liefst drie goals tegen. Ook trainer Besnik Hasi moest toegeven dat zijn jonge ploeg heel veel fouten gemaakt heeft.

Met 70 procent balbezit in 2,55 aan expected goals moet je in principe elke wedstrijd winnen en al zeker tegen promovendus Zulte Waregem.

Anderlecht speelt maximum der punten kwijt

“Als we fris zijn en onze counterpressing goed zit, kunnen we daar ook blijven. Maar vandaag was dat minder”, vertelt de trainer aan Het Laatste Nieuws.

Volgens Hasi is dat ook logisch na een Europese wedstrijd. Het is nu de bedoeling om het de volgende keren beter en slimmer te doen achterin.

Het positieve is dat je veel wedstrijden hebt en snel aan de volgende wedstrijd kan gaan denken. Het negatieve is dat je met een wrang gevoel achter blijft. Thuis verliezen kan op dit moment niet”, besluit Hasi.