Met dank aan de fans: in dit opvallende shirt rijden Wout van Aert en co. straks de Tour
De kogel is door de kerk: Visma-Lease a Bike verschijnt deze zomer in het zwart aan de start van de Tour de France De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France

Het nieuwe shirt werd voorgesteld met Wout van Aert
De inspiratie komt van Antoni Gaudí, wiens typische stijl en organische vormen subtiel verwerkt zijn in het ontwerp. Zo krijgt het tenue niet alleen een sportieve, maar ook een culturele link met de Catalaanse hoofdstad.
Dat Visma-Lease a Bike elk jaar met een aangepast Tourtruitje komt, is geen toeval. Door hun vaste gele kleuren zouden de renners anders te veel lijken op de drager van de gele leiderstrui.
Dit keer mochten fans mee beslissen. Tussen 21 en 23 april konden ze kiezen tussen een lichte en een donkere versie van hetzelfde ontwerp. De zwarte variant haalde het uiteindelijk met 52 procent van de stemmen.
De lichte versie verdwijnt trouwens niet. Het lichtgele truitje, favoriet van Victor Campenaerts