Sven Vanthourenhout zegt wat we mogen verwachten op WK tijdrijden

Sven Vanthourenhout
Afbeelding bron: Photonews

Eind september wordt het WK wielrennen gehouden. Gaststad voor dit event is het Zwitserse Zürich.

De tijdrit op het WK in Zürich telt 46 kilometers. Op het parcours zitten 413 hoogtemeters, zo ontdekte bondscoach Sven Vanthourenhout in levende lijve ter plaatse.

“De tijdrit kan je in drie stukken indelen. Een heel snelle start, dan een middenstuk dat best pittig is, met een klim en een vrij snelle technische afdaling, om af te sluiten met tien vlakke kilometers rechtdoor langs het meer”, vertelt hij aan Het Belang van Limburg.

Volgens de bondscoach mag je alle grote namen zoals Tarling, Evenepoel, Ganna en Van Aert op het lijstje van de favorieten zetten.

Al is er wel één grote voorwaarde. “Ze moeten dan wel dat klimmetje over geraken, maar de renners van tegenwoordig kunnen veel tegenwoordig.”

Tags