Wout van Aert niet te spreken na wat er gebeurde in Le Samyn
Wout van Aert
Ploegmaat Hagenes in de aanval
Op 60 kilometer van het einde viel Per Hagenes van Visma Lease a Bike aan. Wout van Aert
Op 10 kilometer van de finish reed Van Aert plat. Hij reed verder met de fiets van ploegmaat Mattio, maar moest toch nog eens van fiets wisselen.
Extra zuur voor Van Aert was nog dat Hagenes in de slotkilometer gegrepen werd door het peloton. “Dat is zeker balen”, zegt ploegleider Grisha Niermann aan Het Laatste Nieuws.
Glas op de weg
Het plannetje klopte helemaal, maar de oorzaak van de lekke band van Van Aert zorgt voor de nodige vraagtekens. "Ineens lagen er veel glasscherven. Da’s toch bijzonder op een parcours waar we al 5 à 6 keer over hebben gereden", zegt onze landgenoot aan Het Laatste Nieuws.
Hij is dan ook heel duidelijk in zijn conclusie. "Per ongeluk kan dat er niet terecht zijn gekomen. Maar goed, ik heb nog geprobeerd om de achtervolging in te zetten, maar je weet dat je alleen niet sneller gaat rijden dan een peloton", besluit hij.