Colruyt Group waarschuwt voor probleem met voedingsproduct

Colruyt
Afbeelding bron: Colruyt

Het Federaal Voedselagentschap waarschuwt voor een probleem dat werd vastgesteld bij een voedingsproduct dat verkocht wordt in onder meer winkels van Spar Colruyt Group. Het gaat om een bereide maaltijd.

Het probleem werd vastgesteld bij Penne op Italiaanse wijze kip & dressing van het merk Spar (300 g). Op de verpakking werd het allergeen walnoten niet vermeld. 

Het gaat om Penne op Italiaanse wijze kip met een houdbaarheidsdatum (THT) van 16 juli 2025 en artikelnummer 173592. Deze maaltijd werd verdeeld via verschillende verkooppunten, waaronder winkels van Spar Colruyt Group.

In overleg met het Voedselagentschap werd dit product uit de winkelrekken gehaald. Aan klanten die dit product gekocht hebben en allergisch of intolerant zijn voor walnoten, wordt gevraagd om het niet te consumeren en het terug te brengen naar de winkel. Zij krijgen het aankoopbedrag terugbetaald.

Tags colruyt