Feestje op het strand loopt helemaal uit de hand en eindigt in het ziekenhuis

door: BVDO
kust strand zee
Afbeelding bron: pexels

In het Nederlandse Wijk aan Zee is een feestje op het strand uitgedraaid op een nachtmerrie. Dat gebeurde in de nacht van vrijdag op zaterdag.

Een groep mensen hield een kampvuur op het strand. Rond 1 uur ’s nachts werd de groep aangesproken door een 26-jarige man die toevallig langs kwam.

Hij vroeg of iemand een sigaret voor hem had, maar niemand reageerde positief op zijn vraag. De man nam wat zand en gooide dat op het vuur.

De groep reageerde furieus, waarna het tot een handgemeen kwam. Daarbij werden enkele messteken uitgedeeld en raakten twee personen gewond.

Eén van hen is opgenomen in het ziekenhuis, zo meldt de politie. De man kon opgepakt worden en bleek onder invloed te zijn van verschillende verdovende middelen.