Advocaat van Sergio Herman legt reden uit waarom ze niet akkoord zijn met uitspraak van de rechter en in beroep gaan

Ook in 2014 reed hij te snel op de E34. Hij reed er 137 km/u, op een plaats waar 90 km/u geldde.
Door deze twee zware overtredingen binnen de drie jaar, kon de politierechter eind augustus niet anders dan hem een rijverbod op te leggen van 3 maanden. Ook zou hij zijn proeven en examens opnieuw moeten afleggen.
Maar Sergio Herman Sergio Herman is een Nederlandse kok. Hij is actief in The Jane in Antwerpen. Herman woont ook in België.
Sergio Herman
Deze ochtend tekende Sergio Herman Sergio Herman is een Nederlandse kok. Hij is actief in The Jane in Antwerpen. Herman woont ook in België.
Sergio Herman
De rechter vindt echter niet dat dat een geldige reden is om zijn straf te ontlopen. Op 2 maart volgt de definitieve uitspraak.