Klant helemaal klaar met Colruyt: “Doen ze enkel en alleen maar uit winstbejag”

Colruyt
Afbeelding bron: Redactie24

Een klant lijkt helemaal klaar te zijn met Colruyt. De klant doet dan ook zijn beklag. De supermarktketen reageerde ook al.

Een klant laat van zich horen op de Facebook van Colruyt. “Ik heb een mooie besparing gedaan bij Lidl”, merkt de klant op. “Ik heb nog producten die op de laatste dag van hun vervaldag zijn op de kop kunnen tikken. Het gaat over onder meer brood en zalm."

Het zet de persoon in kwestie wel aan het denken. “Waarom doet Colruyt dit niet? Ze gooien deze producten liever met honderden kilo’s in de container uit winstbejag.”

Bij Colruyt willen ze er wel wat over kwijt. “We optimaliseren het voorraadbeheer zo goed mogelijk. Dit doen we door middel van geautomatiseerde bevoorrading, een assortiment op maat, een optimale koudeketen en een langere houdbaarheid van onze producten.”

“Als er ondanks alles toch voedseloverschotten in onze winkels zijn, verdelen we deze aan onze partners zoals de Voedselbanken, Foodsavers (Gent), het Rode Kruis en Les Restos Du Cœur. Hartelijk dank voor je bijdrage aan een duurzame wereld.”

Tags colruyt