“Hebben Verschueren en Coucke dat wel door?” Degryse ziet groot probleem bij Anderlecht
De sportieve problemen bij Anderlecht dreigen volgens Marc Degryse
Transferbeleid van Anderlecht komt onder druk
Niet alleen de resultaten, maar ook de manier waarop spelers worden behandeld, baart Marc Degryse
Degryse vraagt zich af hoe Sibierski zijn transferbeleid kan verdedigen wanneer nieuwkomers onvoldoende kansen krijgen. Hij verwijst daarbij naar Bentayeb, die volgens hem plots op de bank belandde. “Hoe kunnen mijn spelers zich bewijzen als ze de ene week spelen en de andere week niet?”, schetst hij de mogelijke frustratie bij de sportief directeur.
Volgens Degryse is dat ook financieel een probleem. Hij is ervan overtuigd dat Bentayeb als vaste basisspeler minstens vijftien doelpunten per seizoen kan maken. Dat zou zijn marktwaarde en mogelijke verkoopprijs ten goede komen.
Ook Cvetkovic en Stroeykens verliezen waarde
De analist ziet nog meer voorbeelden van spelers die sportief en financieel dreigen stil te vallen. Stroeykens was vorig jaar volgens hem nog tien miljoen euro waard, maar zijn marktwaarde is intussen stevig gedaald.
Ook Cvetkovic lijkt zijn kansen niet optimaal te kunnen benutten. De aanvaller had met drie doelpunten een belangrijk aandeel in de Europese kwalificatie, maar wacht nog altijd op zijn eerste competitietreffer.
Degryse vreest problemen aan de top
Degryse richt zijn blik uiteindelijk op het bestuur. “Ik twijfel of Michael Verschueren en Marc Coucke Marc Coucke is een Belgische ondernemer. Hij is de zoon van een vader die zelfstandig apotheker was.
Marc Coucke

Ook de recente uitspraken van Biancone na de wedstrijd tegen KAA Gent