Belgische ploegmaat over hype rond Paul Seixas: “Dat zou een drama zijn”
Geen naam die meer valt in het wielrennen dezer dagen dan Paul Seixas. De amper 19-jarige Fransman, die het duel met de groten der aarde aangaat, zal deze zomer de Tour de France De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France

Seixas naar de Tour de France
Tour de France
De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Lees meer
Tour de France
De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.

Paul Seixas rijdt deze zomer de Tour de France De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France

Dat vindt ook Oliver Naesen Oliver Naesen is een Belgisch wielrenner geboren op 16 september 1990 te Oostende.
Oliver Naesen

Veel mensen in Frankrijk dromen al van met een Fransman de Tour de France De Tour de France is een meerdaagse wielerwedstrijd die voor het grootste deel in Frankrijk wordt gereden.
Tour de France

Ploeg verlaten
Maar het is niet allemaal zonneschijn rond Seixas. Meer dan ooit wordt het wielertalent gelinkt aan een vertrek naar een grotere ploeg. Lees: een ploeg met meer centen. En ook daar is Naesen zich heel erg bewust van.
“Het zou een drama zijn als hij weggaat”, geeft Naesen toe. Decathlon CMA CGM wil dat ten allen koste vermijden, zoveel is duidelijk. “Ik weet dat ze daar dag en nacht aan werken, maar dat speelt zich boven ons hoofd af”, besluit hij.