Wout van Aert heeft een duidelijk voor laatste week van de Tour de France: “Dáár wil ik het proberen”

door: AVL
Wout van Aert
Afbeelding bron: Photonews

Na maar liefst drie podiumplaatsen hoopt Wout van Aert in de laatste week van de Tour eindelijk ook die felbegeerde ritzege binnen te halen.

Van Aert in de loop van zijn carrière al negen ritten in de Tour. De laatste dateert echter wel al van twee jaar geleden in de tijdrit van Rocamadour. Onze landgenoot hoopt deze veel te lange droogte dan ook snel te doorbreken.

"Week drie is een super zware week en dat ligt me wel", zo vertelt Van Aert die voor zijn ritzege vooral zijn peilen richt op de etappe van donderdag naar Barcelonnette. "De beklimmingen zijn niet zo lang. Daar wil ik het proberen."

Van Aert kende deze Tour al een hoop moeilijke momenten maar voelt zich helemaal klaar voor de slotweek. Mijn gevoel nu is veel beter", zo legt onze landgenoot uit aan HLN. De rit naar Pau was erg zwaar, maar ik reed een supergoede finale en dan ook nog een goede sprint."

Lees al het sportnieuws via de gratis app van Redactie24