Burgemeester Edegem wil dat Vlaamse regering maatregelen aanpast: “Op afspraak kan dat wel weer de deuren openen”

Ook de containerparken in ons land zijn dicht. Dat was een beslissing van minister Zuhal Demir
Mensen trokken massaal naar het containerpark om er hun afval te dumpen. Door de quarantaine en het mooie weer waren veel mensen begonnen aan een lenteschoonmaak.
Aangezien er zo veel mensen dichtbij elkaar komen, werden de containerparken gesloten. Edegems burgemeester Koen Metsu wil dat die maatregel soepeler wordt gemaakt.
“De containerparken moeten terug open”, citeert ATV hem. “Als je op afspraak werkt, kan je zelf bepalen hoeveel mensen er tegelijk binnen zijn. Het zorgt er ook voor dat als de containerparken binnen een paar weken weer de deuren mogen openen, er geen nieuwe stormloop zal zijn.”