Jasper Philipsen legt uit waarom hij niet naar de Ronde van Vlaanderen trekt

door: BVDO
Jasper Philipsen
Afbeelding bron: Photonews

Jasper Philipsen gaat maandag van start in de UAE Tour. Daar hoopt hij meteen weer zijn eerste overwinning van het seizoen te pakken.

Hij moet meteen klaar zijn om te presteren. Kooij en Merlier pakten al hun eerste zeges van het jaar en lang mag en kan hij niet achterblijven.

“Vroeg winnen is altijd mooi meegenomen. In Kuurne winnen zou ook fijn zijn, op mijn 27ste verjaardag”, vertelt hij aan Het Belang van Limburg.

Alles wat er komt, tot aan Parijs-Roubaix, is ontzettend belangrijk in dit eerste deel van het seizoen. Hij zou zichzelf graag opvolgen in Milaan-Sanremo, maar ook Gent-Wevelgem en Parijs-Roubaix zijn koersen die hij wil winnen.

Ook zegevieren in de Ronde van Vlaanderen staat op zijn lijstje, maar Vlaanderens Mooiste rijdt hij niet. “Waarom? Omdat ik het gevoel heb dat jongens als Tadej Pogacar en Mathieu van der Poel mij op dat terrein overmeesteren”, besluit onze landgenoot.