Paul Magnette (PS) doet opmerkelijke uitspraak over N-VA: “Als N-VA daar niet over wil spreken, moet ze maar een andere meerderheid vormen”

Aan RTBF antwoordde Paul Magnette Paul Magnette is een bekende Belgische politicus en huidige partijvoorzitter van PS.
Paul Magnette
Toch zei hij in Terzake 'Terzake' is een Vlaams duidingsprogramma. Het werd voor het eerst uitgezonden op 5 september 1994.
Terzake
N-VA legt beduidend veel nadruk op het communautaire van de toekomstige regering. “Als het institutionele vraagstuk de prioriteit is voor de N-VA, waarom nemen zij dan niet het initiatief? Meneer De Wever kan een missie aan de koning vragen en een meerderheid rond zijn eigen agenda proberen te vormen. Als dat niet lukt, dan zijn er nog mogelijkheden."
Een andere mogelijkheid zou zijn dat de PS een paars-groene regering maakt met Open Vld-voorzitter Rutten als premier.
"Ofwel voert Magnette toneel op met paars-groen om dan toch met N-VA te gaan, ofwel wil men Open VLD-voorzitter Rutten warm maken voor paars-groen met premierschap", @PJDeSmedt over mogelijke scenario's #terzaketv pic.twitter.com/TUh7hNfgDZ
— Terzake(@terzaketv) November 4, 2019Terzake
Lees meer'Terzake' is een Vlaams duidingsprogramma. Het werd voor het eerst uitgezonden op 5 september 1994.