Velen betalen hier nu te veel geld voor: "Terwijl het van goedkope webshops als Shein of Temu komt"

Het is opletten met het online aankopen van kleren. Goedkope kledij wordt aan een veelvoud van de originele prijs verkocht via de website en app van Vinted.
Het gaat om spotgoedkope kledij van webshops als Shein of Temu. Op Vinted worden de kledingstukken veel duurder verkocht door sommige verkopers.
"Een aantal verkopers op Vinted verkopen al lang geen items uit eigen kleerkast meer. Ruim één op de drie kledingstukken die onze redactie onderzocht is nieuw en komt van een goedkope Aziatische webshop", viel te horen op VTM
Je kan dit zelf ook controleren op Vinted. Door Google Lens te gebruiken, waarmee je kan zien of een foto nog elders op het internet voorkomt. "Je kan de verkoper ook vragen om meer foto's te sturen van het label. Als hij dat niet doet moet er al een alarmbel afgaan. Je kan ook naar de reviews van de verkoper kijken: heeft die een goede reputatie?"
Koper kan volledige terugbetaling krijgen
VTM