VTM

Shania Gooris geeft haar eerlijke mening over presentatoren van ‘Dancing With The Stars’

door: PMN
Dancing With The Stars - Shania Gooris
Afbeelding bron: VTM

Shania Gooris staat in de finale van ‘Dancing With The Stars’. Die finale is er aanstaande zondag. Er staat dus heel wat op het spel.

Shania Gooris laat in ‘Dancing With The Stars’ zien dat ze veel meer in haar mars heeft dan velen hadden gedacht. Zonder enige danservaring begon ze aan het avontuur, maar al snel bleek dat ze niet van plan was om onderaan het klassement te blijven bengelen. Elke week groeit ze, met zichtbaar plezier én inzet.

Haar verrassende prestaties op de dansvloer zorgen niet alleen voor applaus van de jury, maar ook voor een hernieuwde belangstelling in wie Shania écht is. Haar spontaniteit en naturel vallen op – zowel in de show als daarbuiten. En precies dat maakt haar zo geliefd bij kijkers.

"Mocht ik Peter en Jonas niet kennen, dan zou ik niet zo ad rem uit de hoek komen"
Shania Gooris

In een interview met Het Laatste Nieuws deelt ze openhartig haar kijk op presentatoren Jonas Van Geel en Peter Van Den Begin. “Ik ken die twee al zo lang, dat is hoe we met elkaar omgaan,” zegt ze. “Alleen vergeet ik soms dat er een camera op onze neus staat,” lacht ze.

Toch beseft ze dat haar losse babbel soms anders kan overkomen. “Mocht ik Peter en Jonas niet kennen, dan zou ik niet zo ad rem uit de hoek komen,” legt ze uit. “Ik hoop dus niet dat de mensen denken dat ik een grote mond heb.”